Samsunda mama dağıtımı

Canik Belediye Başkanı Sn. İbrahim Sandıkçı, Ptt-Der Genel Başkanı Sn. Onur Karagöl, belediye çalışanları, dernek üyeleri ve her yaş grubundan birçok hayvansever bugün sokak hayvanlarına mama dağıtımı için Meşe Orman Parkındaydı. Özel olarak yaptırılmış olan köpek evi ve kedi evi konumlandırması yapıldıktan sonra mama dağıtımı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Sandıkçı “Ptt-Der’e burada büyük iş düşüyor bugünki […]

27 Aralık 2019 Cuma   18:51

Canik Belediye Başkanı Sn. İbrahim Sandıkçı, Ptt-Der Genel Başkanı Sn. Onur Karagöl, belediye çalışanları, dernek üyeleri ve her yaş grubundan birçok hayvansever bugün sokak hayvanlarına mama dağıtımı için Meşe Orman Parkındaydı. Özel olarak yaptırılmış olan köpek evi ve kedi evi konumlandırması yapıldıktan sonra mama dağıtımı gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Sandıkçı “Ptt-Der’e burada büyük iş düşüyor bugünki etkinliği sadece 1 günle sınırlamadan devamlı olarak gerçekleştireceğiz ve destekleyeceğimiz mamalarımızı dağıtım yapan arkadaşlarımız çantasında taşıyarak sokak hayvanlarına ulaştıracaklar” dedi.

Başta Sn. Sandıkçı olmak üzere katılım sağlayan tüm vicdan sahiplerine derneğimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.

Tags: ,